Vai vēlies savā treniņu rutīnā ieviest kaut ko jaunu un modernu? 2023. gadā īpašu uzmanību fitnesa pasaulē ieguvis BlazePod viedais reakcijas treniņš. Šī inovatīvā platforma izmanto gaismas sensorus, kurus var iekļaut dažādos vingrinājumos, nodrošinot jautru un interaktīvu veidu, kā izaicināt sevi un uzlabot savu fizisko sagatavotību un sportiskos rezultātus.

Viena no galvenajām BlazePod priekšrocībām ir tā daudzpusība. BlazePod var izmantot dažādos apstākļos – gan sporta zālē, gan brīvā dabā, gan arī mājās. Neatkarīgi no tā, vai esat fitnesa treneris, kas vēlas uzlabot savu klientu treniņu sesijas viņiem piemērotā veidā, profesionāls sportists, kas vēlas uzlabot savu sportisko sniegumu, vai arī sporta entuziasts, kas meklē jaunu veidu, kā dažādot treniņus, BlazePod ir risinājums tieši Jums!

Vēl viena unikāla BlazePod īpašība ir daudzpusīgās sensoru novietošanas iespējas, kas ļauj treniņus pielāgot izvēlētajam sporta veidam. BlazePod adapteri ļauj novietot sensorus uz grīdas vai konusiem, savukārt, ar īpaši paredzētiem piesūcekņiem sensorus var piestiprināt pie stikla virsmām, piemēram, logiem vai spoguļiem. Bet ar siksniņām sensorus var piestiprināt pie treniņu rāmja, futbola vārtiem vai boksa maisa. Kā arī, viena no jaunākajām BlazePod adapteru versijām ir adapteri, kas ļauj sensorus piestiprināt arī pie sienas!

Taču BlazePod priekšrocības nebeidzas ar ērtībām un daudzveidību. BlazePod ļauj treniņā iekļaut arī spēļu elementus, kas ir lieliska motivācija fitnesa mērķu sasniegšanai. BlazePod mobilā lietotne nodrošina arī atgriezenisko saiti, ļaujot sekot līdzi Jūsu vai klientu treniņu progresam reāllaikā, kas, savukārt, dod iespēju pielāgot treniņus attiecīgi izvirzītajiem treniņu mērķiem.

BlazePod reakcijas treniņš ir piemērots ne tikai privātpersonām, bet ir kļuvis populārs arī fitnesa profesionāļu vidū. BlazePod mobilās lietotnes funkcijas sniedz treneriem iespēju izveidot unikālas, interaktīvas un klienta vajadzībām un mērķiem pielāgotas nodarbības, kas nodrošina efektīvākus treniņus un sniedz gandarījumu gan treneriem, gan klientiem.