Jau daudzus gadus Vācijas pilsētā Essenē notiek FIBO izstāde. Tā ir viena no lielākajām fitnesa izstādēm pasaulē, kur satiekas fitnesa giganti. Šogad izstāde notiks no 11. līdz 13. aprīlim.

fibo_streifen_teaser

Izstāde sadalīta septiņās zonās, kur katra zona atvēlēta citai fitnesa nozarei.

Galvenā zona atvēlēta fitnesa inventāram – trenažieriem. Tajā gan vadošie uzņēmumi, kā Life Fitness, gan arī pavisam jauni uzņēmumi, kas vēlas parādīt savus produktus un idejas. Profesionāļi no vairāk kā 100 valstīm. Fitnesa inventāra ražošana, kardio iekārtas, spēka treniņi, Pilates, rehabilitācija.

Otra zona ir fitnesa klubu iekārtas, sākot no studio koncepta, līdz mēbelēm, grīdas segumam. Viss, lai fitnesa zāle būtu pilnīga. Uzņēmumu konsultācijas, programmatūras, apdrošināšana.

Nākamā zona ir skaistumam, tajā plašā klāstā saunas, solāriji, kosmētika. Piedalās uzņēmumi, kas nodrošina tvaika pirtis, vannas, personālās higēnas preces, relaksācija un vēl.

Atsevišķa zona atvēlēta sporta uzturam, visiem, gan fitnesa entuziastiem, gan profesionāļiem. Sporta uztura principi, to ražošana. Diētiskais uzturs, literatūra, programmas par sporta uzturu, uztura speciālistu konsultācijas, uztura bagātinātāji.

FIBOactive ir zona, kur visu šova laiku uz skatuves notiks priekšnesumi un treniņi, kuros droši var piedalīties. Kā arī sporta apģērbs, apavi, produkti skaistumam un ķermenim, mūzika, skaņa, cīņas mākslas ekipējums, aksesuāri un daudz citas lietas.

Funkcionālais treniņš ir palicis tik poplārs, ka tam ir nepieciešama sava zona. FIBO laikā neskaitāmi sporta klubu treneri no visas pasaules stāstīs par funkcionālo treniņu. Fitnesa zvaigznes, inovatīvas programmas. Sporta zinātnieki un ārsti, rehabilitācijas centri, skolas un klubi.

FIBOmed ir zona kas paredzēta dažādiem produktiem un pakalpojumiem, kas saistīti ar veselību. Fizioterapeiti, ārsti. Medicīniskais inventārs.

Precīzi par izstādi var lasīt oficiālajā FIBO mājas lapā šeit.

Screen Shot 2013-04-05 at 3.52.59 PM