Svaru zāles plānošana un ierīkošana ne vienmēr nozīmē lielu budžeta ieguldījumu. Atliek vien līdzsvarot visu nepieciešamo, izplānot, cik vietas šai tai var veltīt un kāds ir budžets, un var radīt perfektu svaru zāli.

Tātad, ar ko būtu jāsāk?

SĀC AR SAVIEM SAPŅIEM

Pirms sāc kaut ko darīt, apdomā, ko vēlies sasniegt. Apsēdies un uzzīmē ideālas svaru zāles skici, kādu vēlētos ierīkot neatkarīgi no budžeta un telpas ierobežojuma. Atņemt kādu elementu no uzzīmētās skices būs daudz vienkāršāk, kad sāksies svaru zāles īstā plāna izveide.

PĀRDOMĀ SAVU FILOSOFIJU

Kas uzrunā vairāk – treniņu rāmji vai svaru ripu trenažieri? Vai svaru zālē būs zona ātruma un veiklības treniņiem? Noskaidrojot savas personīgās vēlmes un izpratni par to, kam jāatrodas svaru zālē, palīdz vieglāk plānot trenažieru iegādi un to izkārtojumu.

TELPA

Ir jāsaprot, vai pieejamā telpa ir ierobežota vai tā ļauj brīvi izvēlēties, cik plašu svaru zāli var ierīkot. Platība nosaka, kādu aprīkojumu tajā varēs novietot un cik klienti vienlaicīgi varēs trenēties šajā zālē.

BUDŽETA PLĀNOŠANA

Nauda gandrīz vienmēr ir vislielākā problēma, taču pastāv dažādi veidi, kā maksimāli lietderīgi izlietot naudas resursus. Iespējams der apsvērt domu par pūļa finansējumu, kas palīdzēs palielināt budžeta apmēru. Papildus ienākumi varētu būt tieši tas, kas palīdzēs radīt perfektu svaru zāli.

Šie ir tikai daži pamata ieteikumi, kas palīdzētu uzsākt sarunu un ideālā gadījumā ar svaru zāles izveidi. Lai uzzinātu vairāk par sporta kluba aprīkojuma izvēli un pareizu izkārtojamu, sazinies ar vadošo fitnesa risinājumu kompāniju Baltijā Gfitness. Profesionāla speciālistu konsultācija ar mērķi sniegt idejas un ieteikumus, lai gala rezultātā atvērtu sapņu svaru zāli!