TRX turpina attīstīties, gan kā uzņēmums, gan protams arī produktu attīstībā notiek pārmaiņas. Tagad jaunumi divos TRX komplektos – HOME un PRO. Tieši par tiem tad arī sīkāk.

HOME_Bundle_male_1125x633 TRX HOME – mājas lietotājiem, kas vēlas būt funkcionāli ne tikai fitnesa klubā, bet arī mājās, dārzā, mežā, ceļojot.

Komplektā iekļauta TRX piekares sistēma, ar mīkstiem rokturiem, kas piemēroti tieši lietošanai mājās. Pirmo reizi komplektos iekļauts durvju enkurs, lai sniegtu plašākas iespējas treniņos. Apmācību grāmata, ar pareizu TRX uzstādīšanas veidu un vingrojumiem, lai palīdzētu izveidot savu treniņprogrammu.


PRO_Bundle_male_1126x633

TRX PRO – komplekts personālajiem treneriem un fitnesa entuziastiem.

Šajā komplektā esošā TRX piekares sistēma vairāk paredzēta treneriem, kas sniedz personālos treniņus, tā ir ar gumijas rokturiem, kurus viegli kopt un tie ir ļoti ērti, TRX piekares sistēmai ir aizslēdzama karabīne. Kopā ar durvju enkuru komplektā ir arī iekares pagarinātājs, kas sniedz vēl lielākas iespējas treniņiem, gan ārpus telpām, gan iekārt daudz augstākās vietās.  Pilnīgam komplektam iekļauta arī treniņprogramma, ar informāciju kā pareizi uzstādīt TRX un norādes kā vadīt personālos treniņus. Lai būtu kvalificēts vadīt TRX personālos treniņus, nepieciešams iziet TRX apmācību kursu.

Protams pārdošanā ir arī TRX FORCE Kit: tactical ar militāro 12 nedēļu treniņprogrammu un viss izturīgāko piekares sistēmu. Kā arī īpašais TRX piekares sistēmu komplekts fitnesa klubiem – ar sešām piekares sistēmām, ar aizslēdzamu karabīni un DVD ar video.