Tuvojoties jaunajai fitnesa sezonai ir radīti vairāki jaunumi no ražotāja Life Fitness. Revocionāri trenažieri, kas nekad iepriekš nav tikuši radīti. Viens no tiem ir velotrenažieris body bike nodarbībām Lifecycle GX.

Lf-cycle-sweep-right-profile_-_21_feb_2

Lifecycle GX ir biomehāniski veidots un daudz testēts, lai nodrošinātu komfortablu un tajā pašā laikā efektīvu treniņu. Augstas kvalitātes konstrukcija nodrošina ilgu izturību. Pirmo reizi velotrenažiera ritenis ir novietots aizmugurē, lai to pasargātu no sviedriem un ūdens, tādā veidā pagarinot trenažiera mūžu. Vairāk ar Lifecycle GX ir iespējams iepazīties šeit. 

Lf-cycle-3-rider-profile-065_-_21_feb

Kā vēl viens no jaunumiem, kas satricinājis fitnesa pasauli ir Life Fitness Synrgy360 personālā treniņu sistēma. Jau ieraugot šo trenažieri rodas sajūsma. Tiek apvienoti vairāki vingrojumu veidi – funkcionālais treniņš, bokss, līdzsvars, spēks, lokanība. Viss ko vien var iedomāties treniņu sistēmā.

Synrgy360x_versa_package
Synrgy360s_mix_package_v2

Tik plašas iespējas nav vēl piedāvājis neviens ražotājs, tā ir jauna iespēja grupu treniņiem, kā arī personālajiem treniņiem, lai attīstītu visu ķermeni.

Par vairāk jaunumiem iespējams lasīt Life Fitness un Gfitness mājas lapās.