Pasaules augstākās klases trenažieru ražotājs Life Fitness ir radījis jaunu trenažieru sēriju fitnesa klubiem – Activate sērija!

Activate_family

Activate sērijā ietilpst skrejceliņš, eliptiskais trenažieris, velotrenažieris un velotrenažieris ar atzveltni, viss kas nepieciešams kārtīgam kardio treniņam.

Life Fitness trenažierus izvēlas labākie atlēti visā pasaulē, tas ir zīmols, kuram var uzticēties, kam ir izstrādāta visprecīzāka biomehānika, kas ir testēta, pārbaudīta. Ražošanā tiek izmantotas modenākās un precīzākās tehnoloģijas. Trenažieri sniedz patiesu baudu sportot, attīstīt savu ķermeni.

Activate_cross-trainer_and_treadmill_lifestyle

Jaunā Activate sērija ir tieši tāda – uzticama, spēcīga un precīza. Activate trenažieri izskatīsies labi jebkurā fitnesa zālē, jo tiem ir patiesi mūsdienīgs dizains. Tā ir jauna iespēja uzlabot sava fitnesa kluba izskatu un piesaistīt jaunus klientus.

Activate_recumbent_bike_lifestyle

Activate sērijas trenažierim ir intuitīva konsole, kas sniedz iespējas izvēlēties sev piemērotāko treniņprogrammu ērti, viegli un saprotami. Izturīgi, sniedz efektīvu treniņu, aizņem mazāk vietu, kā citi trenažieri.

Activate_recumbent_lifecycle_bike_console

 

Vairāk informāciju par Life Fitness profesionālajiem trenažieriem meklējiet šeit.

Activate_upright_bike_-_side_view
Life_fitness_logoklein
Gfitness