Ir dienas, kad patiesi negribas iet ārā no mājas vai dzīvokļa sliktu laikapstākļu dēļ. Ir reizes, kad esam pateicīgi, ka pastāv ēdienu piegādes aplikācijas un Netflix un…. iespēja strādāt no mājām.

Ja ir izdevies uzsākt regulāru skriešanas rutīnu – ļoti labi, jo uzsākšana ir pats grūtākais posms. Bet tagad, ir uzdevums to darīt regulāri. Skriešana trenažieru zālē ir lieliska. Skriešana brīvā dabā var būt uzmundrinoša (kad laikapstākļi ārā ir labi). Bet, ja esi patiesi ieinteresēts skriešanā kā sporta veidā, ir vērts apsvērt domu par mājas skrejceliņa iegādi.

Bet mūsdienās ir tik plaša skrejceliņu izvēle. Izvēlies tādu, kas atbilst tavai treniņu rutīnai, lai ieguldījums nekļūtu par dārgu drēbju pakaramo.

Treniņš ierobežotā telpā

Life Fitness F3 skrejceļš  ir izturīgs mājas fitnesa aprīkojums, kam ir FlexDeck triecienus absorbējošā sistēma, kas samazina triecienu, kad skriešanas ātrums tiek palielināts.  Tas arī salokās un to var viegli un ērti uzglabāt istabā, ja tas netiek izmantots.

Tas, ka tas salokās, padara to lieliski piemērotu pilsētniekiem, kuriem nav daudz brīvas vietas vai tiem, kuri nevēlas mājās lielu daļu atvelēt mājas sporta zālei.

Profesionāls skriešanas treniņš mājas apstākļos

FlexDeck Select sistēma uz Life Fitness T5 skrejceļa samazina triecienus, kā arī ļauj izvēlēties starp trim dažādiem stingrības iestādījumiem.

Tātad, ja Tev drīzumā ieplānota takas skriešanas sacensības vai Tev vienkārši patīk  skriet pa betona virsmu, tev ir iespēja iestatīt vajadzīgo lentas stingrību, lai atdarinātu nepieciešamo skriešanas sajūtu.

Tāpat treniņa laikā ir iespēja izvēlēties desmitiem dažādu treniņa programmu, un tas viss regulējams vienkārši saprotamā konsolē.

Skrien un izklaidējies vienlaicīgi

Platinum Club sērijas Life Fitness skrejceļi ir paredzēti, lai treniņš vienmēr būtu saistoši. Tāpēc tas ir aprīkots ar integrētu HD televizoru un ir savienojams ar tādām izklaides lietotnēm kā Netflix un Youtube, un tas pat sinhronizējas ar Apple Watch un citiem sporta pulksteņiem.

Augstākās klases konsole palīdz atbrīvot domas no treniņa, ja tā ir jūsu vēlamā vingrošanas metode. Platinum Club ir augtākās klases, kad runa ir pat mājas skrejceļiem.

Gluži kā fitnesa klubā

Platinum Club sērija (skat. iepriekš) ir atrodama premium klases fitnesa klubos, gluži tāpat kā Club Series+ skrejceļi. Izturīgais kardiotrenažieris fitnesa klubā iztur neskaitāmus kilometrus, un tas viennozīmīgi izturēs visus mājas treniņus daudzu gadu garumā.

Ar visiem mājas skrejceļu modeļiem vari iepazīties Life Fitness Latvijas oficiālā pārstāvja Gfitness mājaslapā šeit.