Darbiniekiem mazkustīga darba vide var radīt daudz negatīvas sekas, tai skaitā palielinās saslimšanas iespējamība, kā rezultātā pēdējo gadu laikā uzņēmumi ar vien biežāk sāk aizdomāties kā no tā izvairīties. Lai gan tā ir katra darbinieka paša pienākums rūpēties par savu veselību, darba devējs  arī ir ieinteresēts uzturēt veselīgus un darbspējīgus darbiniekus. Ilgtermiņa ieguvumi var būt lielāki, tieši tāpēc uzņēmumi sāk ieguldīt līdzekļus korporatīvajā sporta zālē.

Veselīgi darbinieki ir laimīgi darbinieki.

Regulāras fiziskas aktivitātes trīs reizes nedēļā veicina garastāvokli uzlabojošo endorfīnu izdalīšanos organismā. Vingrošana uzlabo arī miega kvalitāti, lai organisms spētu atjaunoties un uzkrāt nepieciešamo enerģiju nākamajai darba dienai. Pozitīvs un enerģisks darbaspēks spēs izdarīt daudz vairāk ieplānotos darbus, kā arī komunikācija ar klientiem noritēs daudz patīkamāk gan pašam darbiniekam, gan klientam, kas nozīmē, ka korporatīvās sporta zāles ierīkošana var uzlabot gan uzņēmuma produktivitāti, gan klientu apkalpošanas kvalitāti.


Uzlabojas smadzeņu darbība

Pētījums ar uzņēmumiem, kuri iegulda līdzekļus veselības aprūpes programmās, liecina, ka uzņēmumi var palielināt darbinieku skaitu līdz pat 89%, kā arī samazināt darbinieku skaita samazināšanos. Citi pētījumi norāda, ka vingrošana var palīdzēt organismam ražot noteiktus hormonus, kas ir nepieciešami smadzenēm labai atmiņai, problēmu risināšanai un vairāku uzdevumu pildīšanai vienlaikus.

Pārsteidzošs stimuls

Korporatīvā trenažieru zāle ir patīkama motivācija darbiniekiem, kas uzlabo uzņēmuma spēju pieņemt darbā jaunus un saglabāt esošos darbiniekus. Iespēja ietaupīt līdzekļus uz kārtējo sporta kluba abonementu ir finansiāls stimuls. Ērta piekļuve trenažieru zālei nozīmē, ka darbiniekam nav jādodas uz kādu tālu vietu, bet to ērti var apmeklēt no rīta vai pēc darba pa ceļam uz mājām. Darbinieki noteikti novērtēs iespēju produktīvi izmantot savu brīvo laiku. Piemēram, darbiniekiem, kuriem dienas grafiks ir diez gan piesātināts, šāda korporatīvā zāle var ļoti palīdzēt, jo to var apmeklēt arī pusdienu pārtraukumā.


Vienotas komandas veidošana

Mūsdienās labi aprīkots fitnesa klubs, iespējams, ir vienīgā vieta, kur darbinieki atrod laiku, lai brīvajā laikā komunicētu un veidotu savstarpējās attiecības ar cilvēkiem. Līdz ar to uzņēmuma var būt īpaša sporta zāle. Brīvajā laikā darbinieki savā starpā var labāk iepazīt viens otru, kā arī apmainīties ar idejām par aktuālākajiem projektiem. Kad darbinieki kopīgi dodas uz sporta aktivitātēm, tas var palīdzēt uzlabot savstarpējās attiecības, kas ir būtiskas komandas veidošanā.

Uzņēmumi, kuriem ir svarīga darbinieku veselība un pašsajūta, spēs piesaistīt un nezaudēt izcilākos jomas speciālistus un saņems pelnītus darba augļus no saviem darbiniekiem un ar šādu uzņēmumu būs grūti konkurēt!