Leslijs (“Les”) Rojs Mills dzimis 1934. gada 1. novembrī bija atvaļināts Jaunzēlandes sportists, kurš pārstāvēja Jaunzēlandi Olimpiskajās spēlēs vairāk nekā divus gadu desmitus. Viņš piedalījās lodes grūšanā, diska mešanā un svarcelšanā. Beidzot aktīvo sporta karjeru Leslijs kļuva par sporta zāles īpašnieku un uzņēmēju, savai kompānijai dodot nosaukumu Les Mills International, vēlāk šo kompāniju pārņēma viņa dēls Filips Mills, kas izstrādāja virkni, grupu, fitnesa nodarbības, kas šobrīd ir pazīstamas pasaulēs mērogā.

Pirmā LesMills programma bija BODYSTEP®, bet pirmā programma, kuru izplatīja visā pasaulē bija BODYPUMP®. Pēc veiksmīgas debijas Austrālijā, programmas tika ieviestas 12 000 fitnesa zālēs, 75 valstīs ar aptuveni 5 000 000 dalībniekiem katru nedēļu, kuri piedalās LesMills nodarbībās.

2005 gadā Les Mills International uzņēmums Jaunzēlāndē tika saņēma balvu par gada labāko uzņēmējdarbību.

Šobrīd LesMills ir 10 programmas:

BODYSTEP® – kardio treniņš, kurā iekļauta stepa aerobika. Tiek izmantoti regulējuma augstuma stepa soli.

BODYPUMP® – muskuļu treniņš, tajā tiek izmantots stienis un dažāda smaguma svaru ripas, ar mērķi tonizēt ķermeni, un tas darbojas arī kā kardio treniņš.

BODYCOMBAT® – aerobikas treniņš, kurā iekļauti teikvando, karatē, tai chi, kikbokss un Muay taju elementi.

BODYATTACK® – aerobika ar vieglatlētikas un sporta elementiem, kas pielāgoti aktīvai mūzikai, šī ir visintensīvākā LesMills programma.

BODYJAM – aerobika ar hip-hop, džaiva, džeza, salsas un citu deju elemetiem

RPM – velotrenažieru programma.

BODYBALANCE® – programma, kurā tiek izmantoti elementi no pilatēm, jogas un Tai – Chi, ķermeņa līdzsvaram, relaksācijai, koncentrācijai.

BODYVIVE – zemas intensitātes kardio treniņš izturībai, stabilitātei, ar stiepšanās vingrojumiem.

SH’BAM – viena no jaunākajām programmām, kura radīta iedvesmojoties no latīņamerikas dejām.

CX30 – 30 minūšu treniņš izturībai un stabilitātei, pati jaunākā programma, kura iznākusi tikai 2011. gada marta vidū.

Dažās LesMills fitnesa zālēs pieejama arī programma Impact Boxing , kurā tiek izmantoti boksa maisi, ātruma bumbiņas, nodrošinot pamata boksa tehniku.

Latvijā iespējams apmeklēt piecas LesMills programmas – BODYPUMP® , BODYBALANCE , BODYCOMBAT® , BODYATTACK® un BODYSTEP® .  

Vairāk par LesMills programmām Latvijā iespējams iepazīties šeit.