Mūsuprāt, atvaļinājums taču ir „izkāpšana no ikdienas”, kas rada mieru dvēselei un sniedz jaunu enerģijas lādiņu, atgriežoties ikdienas rutīnā.

Ko vārds „atvaļinājums” nozīmē tiem, kam sports un fitness ir neatņemama dzīves sastāvdaļa? Bieži vien ir dzirdēti stāsti, ka cilvēki, kuri regulāri trenējas, gatavojoties atvaļinājumam, meklē vietu dzīvošanai ar trenažieru zāli blakus, vai arī nolemj pilnībā atteikties no ierastās sportošanas, aizvietojot to ar pastaigām vai aktīvām spēlēm. Tie ir lieliski varianti, bet..

Patiesībā atkāpšanās no parastās treniņu rutīnas ir noderīga ķermenim, un brīvdienas var būt ideāls laiks ne tikai relaksācijai un atjaunināšanās kūrei, bet arī treniņu dažādošanai.

Ja plānojat atpūtu pie jūras, tad peldēšanas var būt izcils kardio treniņš, tikai ņemiet vērā – tai ir jābūt ilgākai par 30 minūtēm un bez ieturētiem pārtraukumiem. Tas pats ir attiecināms uz pastaigām un sporta spēlēm.

Un tomēr, ja gribat ieviest dažādību savos treniņos, tad ierosinām izlasīt mūsu sniegtos padomus, ko ņemt līdzi atvaļinājumā no treniņu aprīkojuma:

  1. Lecamaukla – tās ir viegli pārvadājamas, lieliski piemērotas intensīviem kardio treniņiem, un to var izmantot arī viesnīcas numuros (ja tas ir pietiekami plašs). Xenios „High Speed” lecamauklas nāk komplektā ar maisiņu vieglai pārvietošanai, tā nav smaga un komplektā ietilpst divas dažādas aukliņas, kas ļaus veidot treniņu daudzveidīgu.

  1. Pretestības gumijas – ņemot atvaļinājumā līdzi pretestības gumijas, būtībā Jūs ņemat līdzi bezmaksas svaru komplektu, kurš neaizņem daudz vietas un nav smags. SKLZ mazās pretestības gumijas ir efektīvs treniņu rīks, kas uzlabo spēku un stabilitāti visam ķermenim. Komplektā ietilpst trīs pretestību gumijas – vieglas, vidējas un smagas pretestības.

  1. Masāžas bumbiņa – tas ir lielisks produkts, kas atbrīvo muskuļus no sāpīgiem mezgliem konkrētos punktos un atjauno tos. TriggerPoint MB1 masāžas bumbas īpašai materiāls padara produkta lietošanu īpaši komfortablu – materiāls nekairina ādu un konkrētajos punktos esošos nervus. Šīs bumbiņas izmērs ir piemērots, lai to varētu ērti ņemt līdzi uz jebkuru vietu pasaulē.

  1. Piekares sistēma – lai dažādotu savus treniņus, iesakām paņemt līdzi arī TRX piekares sistēmu, kas ļaus veikt arī funkcionālos vingrinājumus. TRX GO ir ļoti viegls un ērti pārvietojams, kā arī to ir iespējams uzstādīt jebkurā vietā gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Ar TRX GO komplektu tev būs iespēja uzlabot spēku, lokāmību, dziļo vēdera un muguras muskulatūru. Vēl jo vairāk, ja Jums savā viedierīcē ir uzinstalēta TRX aplikācija, tad nebūs jāraizējas par to, kā sagrupēt nodarbības vai kur smelties motivāciju, jo šī aplikācija spēs uz atvaļinājuma laiku aizvietot personāltreneri.

  1. Paklājiņš – ja nu Tev ceļojuma somā atliek vieta, tad iesakām paņemt līdzi paklājiņu. Airex Fitline sērijas paklājiņi ir piemēroti dažādām sporta un fitnesa nodarbībām, kā arī individuālām vajadzībām. Izmantojot paklājiņu, treniņi noteikti būs baudāmāki. Savukārt jogas un stiepšanas nodarbībām lieliski noderēs Calyana paklājiņu modeļi. Modeļa izvēle, protams, ir atkarīga no tā, kas Jūs vairāk uzrunā!

  1. Pulsometrs – arī atvaļinājuma laikā iesakām sekot līdzi savam ķermenim, pulsometrs tam būs kā radīts. Polar A300 reģistrē gan soļu skaitu, gan veikto distanci, gan uzskaita sadedzinātās kalorijas. Tā baterijas darbspēja ir līdz pat 4 nedēļām. Otrs variants ir MyZone josta, kas visas veiktas aktivitātes reģistrēs arī jūsu kontā, aplikācijā, lai varat analizēt paveikto.

Tomēr, galvenais, ko mēs iesakām ņemt līdzi atvaļinājumā – atvērts prāts un vēlme „sadziedēt” sevi un savas sajūtas, lai atvaļinājums tik tiešām uzlādē nevis izsmeļ. Lai Jums jauka atpūta!