Ieskatieties jaunākajā WARRIOR ZONE instalācijā, kas ietilpst militārās atpūtas kompleksā ASV. Kā redzams bildēs, izveidota funkcionālā treniņa zāle, kurā kopā sakombinēti SYNRGY XL un HD Elite rāmji. Tie apvienoti ar kardio GX un airētājiem, kā arī dažādiem fitnesa aksesuāriem.

Synrgy360 XL ir funkcionālā treniņu sistēma, kas ieviesusi revolūciju grupu nodarbībās un fitnesā. Kompleksie trenažieri ar izturīgu rāmi un plašām apļa treniņu iespējām – dubultā trošu sistēma, batuts, boksa maiss, virve, vingrošanas lentas, TRX piekares sistēma, TRX Rip Trainer, svaru bumbas un vēl citi fitnesa aksesuāri, ko vien var iedomāties izmantot funkcionālā treniņa laikā.

Lai “Warrior zonu” padarītu vēl daudzpusīgāku zālē ieklāta Pavigym funkcionālā grīda, kas ir īpaši izveidota funkcionālajai apmācībai. Ar funkcionālajām zonām radīta ekskluzīva, individuāla un inovatīva sporta sistēma, kas radījusi jaunas izmantošanas perspektīvas, tā tapusi pievilcīgāka, jautrāka un rentablāka. Šis grīdas segums ir kā reakcija uz pašreizējām tendencēm tirgū, kad funkcionālo treniņu veidi kļūst arvien populārāki un pieprasītāki, tādēļ tas izmantots arī šeit.

Izvietoti HD Elite rāmji, kurus iespējams pielāgot pašiem ekstrēmākajiem treniņiem. HD Elite ir pieejama ar dažādām konfigurācijām, kas apmierinās ikviena rāmja lietotāja vēlmes, gan profesionālus sportistus, gan spēka treniņu trenerus. Moduļu sistēma sniedz iespējas izveidot vairāk, kā tūkstots dažādas konfigurācijas vai izmantot rāmi kā brīvi stāvošu. Savienojot ar dažādām pievilkšanās iespējām, uzglabāšanas plauktiem un aksesuāriem, HD Elite sniedz iespējas treniņu padarīt daudz elastīgāku, pilnvērtīgāku un daudzveidīgāku.

TRX piekares sistēmas ļauj vienlaicīgi strādāt visām muskuļu grupām. Vienkārši maināms slodzes līmenis, ikvienam, no iesācēja līdz profesionālam sportistam. Piekares sistēmas treniņš ir revolucionāra metode, kura balstās uz katra lietotāja ķermeņa svaru. TRX® ir viegli uzstādīt un tas ir pilnībā lietotāja kontrolē. Var droši veikt vairākus simtus vingrinājumu, kas dos spēku, elastīgumu, līdzsvaru, mobilitāti, un ar to trenējoties ir maza iespējamība gūt traumas. TRX® var uzstādīt dažās sekundēs, lai visus vēlamos vingrinājumus varētu veikt majās, sporta zālē vai jebkurā vietā, kur vien ir iespējams uzstādīt šo piekares sistēmu. TRX® ir vairāk nekā tikai universāla sistēma, tai ir arī pilnīga apmācības sistēma. Lai nodrošinātu panākumus, katrā TRX® komplektā iekļauti lietošanas norādījumi, apmācību padomi un visaptverošs ķermeņa treniņš, kuru var pielāgot savam fitnesa līmenim.

2 1 6 5 4 3