Iepriekšējos bloga rakstos dalījāmies ar ieguvumiem, kādus uzņēmums var gūt, pateicoties ierīkotai korporatīvajai trenažieru zālei saviem darbiniekiem. Šoreiz vēlamies dalīties ar jau īstenotiem projektiem un uzņēmumiem  Baltijas valstīs, kuri rūpējās gan par darbinieku labsajūtu, gan par paša uzņēmuma veiksmīgu izaugsmi.

Danske Bank (Viļņa, Lietuva)

Danske Bank ieņem vadošo lomu Skandināvijas un Ziemeļeiropas finanšu tirgos. Tā ir pārstāvēta 15 valstīs un par klientu ērtībām ikdienā rūpējas vairāk nekā 18 000 darbinieku.

Tagad Lietuvas Dankse bank darbiniekiem ir pieejama ļoti plaša un gaiša trenažieru zāle. Šī zāle tika aprīkota ar Life Fitness Insignia un Signature sērijas spēka trenažieriem un SynRgy360, Cybex 6. sērijas kardio vienībām, Assault Fitness AirRunner un AirBike, Escape Fitness aksesuāriem, TRX un BOSU. Šāds aprīkojuma salikums ļauj trenēties cilvēkiem ar dažādiem sagatavotības līmeņiem, tāpat arī te var trenēties gan individuāli, gan grupās – līdz ar to, ne tik lielā telpā ir izveidota multifunkcionāla vide, kas piemērota vairākumam aktīva dzīves stila piekritēju.

Evolution Gaming trenažieru zāle (Rīga, Latvija)

Evolution Gaming ir pasaules vadošais Live Casino video straumēšanas risinājumu izstrādātājs. Tas ir pārstāvēts 10 valstīs, tostarp Latvijas uzņēmums ir lielākais un nodrošina grupas pamatdarbību un komandu Latvijā veido vairāk nekā 2500 talantīgi un enerģiski darbinieki no vairākām pasaules valstīm.

Rūpējoties par savu darbinieku veselību, Evolution Gaming 2017.gadā vēra vaļā vēl vienu trenažieru zāli saviem darbiniekiem. Trenažieru zāle ir iedalīta vairākās zonās: ņemot vērā funkcionālo treniņu pieaugošajai popularitātei, mēs aprīkojām funkcionālo treniņu zonu ar svarbumbām, pretestības gumijām, Xenios medicīnas bumbām un TRX piekares sistēmām; brīvo svaru zona un liela uzmanība tika pievērsta zāles kardio zonai – Evolution Gaming darbiniekiem būs iespēja savā treniņu procesā izmantot populāro Assault Fitness Airbike velotrenažieri un AirRunner skrejceliņu, kā arī Concept2 iekštelpu airēšanas trenažierus.

Apranga Group (Viļņa, Lietuva)

Apranga Group ir vadošais modes preču mazumtirdzniecības zīmols Baltijas valstīs, kas sadarbojas ar pazīstamākajiem Eiropas un pasaules zīmoliem.

Šis uzņēmums sava Lietuvas birojā ir iekārtojis nelielo korporatīvo fitnesa zāli saviem darbiniekiem. Zālē ir pieejami: Life Fitness kardio vienības, hanteles, zviedru siena un TRX piekares sistēmas funkcionāliem treniņiem.
Lai iesildīšanās pirms treniņiem vai atjaunošanās pēc treniņiem būtu labāka, zālē ir pieejami arī TriggerPoint masāžas ruļļi.

Bukoteks trenažieru zāle (Latvija)

SIA “BUKOTEKS” ir vispārējo celtniecības darbu ģenerāluzņēmēja kompānija.
Uzņēmuma politikas īstenošanā iesaistās visi uzņēmuma darbinieki. Ikviens darbinieks atbild par sava darba kvalitatīvu un savlaicīgu izpildi un vides un darba aizsardzības prasību ievērošanu. T’āpēc Bukoteks saviem darinikiem ir ierīkojis pavisam nelielu, taču ērtu trenažieru zāli.

Zāle ir ierīkota ar Life Fitness kardio un bloka trenažieriem, duāli regulējamu multifunkicionālo trenažieri, TRX piekares sistēmu, ICG IC2 velotrenažieri, kā arī dažādiem aksesuāriem.

Alexela Group (Tallina, Igaunija)

Alexela Group ir uzņēmums, kas nodarbina ap 1000 cilvēku Igaunijā. Kā vienu no savām vērtībām Alexela uzsver to, ka rūpējās par darbiniekiem, to izglītību un labsajūtu, kā arī uzņēmums atbalsta dažādas sporta un sociālas aktivitātes. Līdz ar to nebija pārsteigums, ka 2018.gadā uzņēmums nolēma ierīkot sporta zāli saviem darbiniekiem. Zālē ir pieejams viss nepieciešams, lai varētu izbaudīt fitnesu: Life Fitness kardio vienības, Optima sērijas spēka trenažieri, Life Fitness DAP treniņu stacija, Hammer Strength rāmis, brīvie svari un soli. Zāle ir tikai 60m 2, taču ļoti pilnvērtīga.

Augstak minētās trenažieru zāles ir Baltijas vadošā fitnesa risinājumu kompānijas Gfitness projekti.
Ja esi kāda uzņēmuma īpašnieks vai vadītājs un arī Tu tici, ka aktīvi un veseli darbinieki ir liela daļa no uzņēmuma panākumiem, un vēlies ierīkot saviem darbiniekiem trenažieru zāli, Gfitness radīs kreatīvu risiājumu visdažādākajām idejām!