Projekta mērķis ir nākt klajā ar jaunu telpas koceptu, kas palīdzēs pārdot produktus mazumtirdzniecības vidē. Radošā koncepta „veikala-veikalā” mērķis ir radīt Life Fitness trenažieru zonu, kas vizuāli izceļ Life Fitness produktus no pārējiem un vada apmeklētāju kustību, pozicionē Life Fitness kā premium zīmolu un palīdz pircējiem izdarīt izvēli par savu pirkumu.

X9

Šī koncepcija izceļ Life Fitness produktus no pārējiem produktiem lielajā piedāvājumu klāstā, kas bieži izvietoti rindā viens aiz otra bez un neatšķiras cits no cita.

 

Life Fitness ir pasaulē atpazīstamākais fitnesa iekārtu zīmols. ASV kompānijai ar vairāk nekā 30 gadus ilgu vēsturi uzticas sporta klubu īpašnieki, treneri, profesionālie atlēti un ikdienas lietotāji vairāk kā 120 pasaules valstīs. Šis zīmols Latvijā tiek pārstāvēts jau 6 gadus un to ir iecienījuši daudzi fitnesa klubu īpašnieki, vadītāji, treneri un klubu klienti.

Plašais produktu klāsts, to nepārspējamā kvalitāte, lietotājam draudzīgs un atraktīvs dizains, komforts, progresīvākās tehnoloģijas trenažieru konstrukcijā un augstais klientu apkalpošanas līmenis ir galvenie iemesli kāpēc mūsu klienti dod priekšroku tieši LifeFitness.

Life Fitness piedāvā kardio trenažierus – skrejceliņus, eliptiskos trenažierus, steperus – unspēka trenažierus – Cable Motion, Signature Series, Pro2 Series, Club Series, Fit Series.