15. decembrī Tallinā, sporta centrā “Audentes” notiks Baltijā lielākais fitnesa pasākums “Les Mills Fitness Explosion” –


 labākie Les Mills treneri no Eiropas, iedvesmojoša mūzika un simtiem fitnesa fanu no visas Baltijas!


„Les Mills Fitness Explosion” Tu varēsi sasniegt savu fitnesa augstāko līmeni, visu dienu piedaloties Les Mills nodarbībās – pārbaudīt savu spēku, lokanību, izturību, līdzsvaru un atraktivitāti. Tev jābūt gatavam sviedriem, izaicinājumam un īstam laimes hormonu sprādzienam!


Les Mills® izveidotās 10 grupu nodarbības (BODYPUMP®, BODYBALANCE®, BODYJAM®, BODYCOMBAT®,BODYVIVE®, RPM®, BODYATTACK®, BODYSTEP®, SH’BAM®, CXWORX®) ir ļoti populāras visā pasaulē. Tās iespējams apmeklēt vairāk kā 70 pasaules valstīs un kopā ar dinamisku mūziku, aizrautīgiem instruktoriem un īpašo Les Mills™ fitnesa maģiju sniedz neaizmirstamu piedzīvojumu un palīdz realizēt vislabāko, ko cilvēks vēlas sasniegt, nodarbojoties ar fitnesu. Katru dienu desmitiem miljoni cilvēku visos kontinentos vingro pēc LesMills™ radītajiem standartiem un gūst ātrus, redzamus un paliekošus rezultātus, kā arī pozitīvas emocijas.

 

 

Papildus informācija:
E-pasts:
info@gfitness.lv
Tālrunis: +371 67994044

Vairāk informāciju skatieties šeit

Piedalieties konkursos, loterijās Facebook lapā – Les Mills Latvia

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv

Video par Les Mills Fitness Explosion 

Les-mills_lv