Boutique stila klubu popularitātes pieaugums liecina par izmaiņām fitnesa tendencēs. Pēdējo gadu laikā Boutique fitnesa studijas ir kļuvušas visā pasaulē tik populāras, ka tās var salīdzināt ar sēnēm pēc lietus – tieši Boutique fitnesa studijas veido jaunu industrijas standartu par pakalpojumu sniegšanas līmeni. Pieaug pieprasījums pēc HIIT stila grupu nodarbībām, kurās ir izklaidējoši elementi, jo tas cilvēkus vairāk iesaista nodarbības procesā. Tieši tāpēc Boutique fitnesa studijām šobrīd sokas tik labi un tāpēc ierastajiem fitnesa klubiem ir nepieciešams pārskatīt savu grupu nodarbību piedāvājumu, lai spētu konkurēt fitnesa nozarē.

Tagad jebkurš sporta klubs var piedāvāt daudzveidīgas un interesantas grupu nodarbības saviem apmeklētājiem. Escape Fitness piedāvā trīs grupu nodarbību konceptus ar visu nepieciešamo, lai sporta kluba nodarbību piedāvājumu paceltu jaunā līmenī.

Izvēloties kādu no šīm programmām, kluba treneri saņem piekļuvi visiem tiešsaistes resursiem, kā arī drukājamos manuāļus. Iekļauti gan vingrojumu videomateriālus grupu un individuālajām nodarbībām. Šāda piekļuve visai informācijai ir lielisks mācību resurss, kas ir pieejami arī trenera mobilā ierīcē, kad tas ir nepieciešams.

Viens no šādiem konceptiem ir MOVE IT. MOVE IT sniedz visu nepieciešamo, lai nodrošinātu dažādību augstas intensitātes nodarbībās. Šīs programmas priekšrocība ir tajā, ka tā spēj piesaistīt jebkuru cilvēku, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa. Tā ir izstrādāta, lai klienti spētu maksimāli sasniegt HIIT treniņa pozitīvās sekas, attīstot aerobās un anaerobās spējas.

Treniņa laikā klienti iet cauri treniņam, izmantojot intervālus, treniņu aprīkojumu un vingrinājumus, kuri tiek rūpīgi izvēlēti, tajā pašā laikā attīstot visu ķermeni, spēku un izturību. MOVE IT nodarbība var ilgt no 30 līdz 45 minūtēm, lai pielāgotos sporta kluba un klientu prasībām.

Kam ir paredzēta MOVE IT nodarbības?

Tipisks MOVE IT treniņu apmeklētājs vēlēsies daudzveidīgus un jautrus treniņus, kuri sniegs labākus rezultātus nekā citas nodarbības.

Tā ir HIIT un grupu nodarbību formāta treniņu kombinācija. Ar to tiek panākta vēl labāka komunikācija un ilgtermiņa sadarbība arī starp sporta klubu un treneri.

MOVE IT ir jautra, izaicinoša nodarbība, kura uzrunās ikvienu, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa. Šī treniņu programma ir izstrādāta tā, lai cilvēki ar dažādām spējām var trenēties kopā, motivējot viens otru vēl vairāk!

Kas ir iekļauts?

Treneriem ir pieejama rokasgrāmata, 30 minūšu treniņu programmas, 45 minūšu treniņu programmas, iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumi, bonus treniņi, produktu semināri, fitnesa testi, kā arī vingrinājumu krātuve, kas ietver visus vingrinājumus un to tehnisko izpildījuma aprakstu.

HD vingrinājumu un treniņu video.

Īpaši filmēti video ir būtiska MOVE IT grupu treniņu programmas paketes sastāvdaļa. Plašs treniņu un vingrinājumu video ir pieejami tikai MOVE IT klientiem, izmantojot portālu Escape Training. Tas ir lielisks izglītojošas informācijas resurss treneriem, kur kārtējo reizi atgādināt sev par pareizu vingrinājuma tehniku.

 

Ja vēlies sekot jaunākajām fitnesa tendencēm un ieviest MOVE IT grupu nodarbību programmu savā sporta klubā, sazinies ar Escape Fitness oficiālo izplatītāju Balttijā – Gfitness vai raksti uz info@gfitness.lv