28. augustā  Mežaparka Lielajā estrādē, notika lielākais sporta labdarības pasākums Latvijā “Nike Riga Run 2011”. Tajās notika sacensības četros sporta veidos septiņās disciplīnās, kopā dalībnieku pulkā piesakoties 3769 cilvēku, kuru galvenais mudinājums bija iespēja palīdzēt ziedot.lv projektā Mazajām sirsniņām iesaistītajiem bērniem.

Šajā pasākumā piedalījās arī Nomet Riepu! kolektīvs, kas izcēlās ar krāsainiem apģērbiem un atrakciju, kas piesaistīja daudz cilvēku.

 

Nomet_riepu-161
Nomet_riepu-16

Par pasākumu Nomet Riepu: 

 Ir brīži, kad vēlies būt tikai ar sevi, sasniegt savas robežas, izbaudīt kustību lai pēc tam sajustu gandarījumu, spēku un labsajūtu, izrauties no ikdienas steigas un stresa.

 

Nav vienas receptes, kas tieši Tev radīs spēku un enerģijas pieplūdumu, liks Tev būt saskaņā ar savu ķermeni un justies labi ik brīdi, tāpēc aicinām izmēģināt fitnesu, deju, skvošu, jogu, peldēšanu un vēl citas aizraujošas aktīvās nodarbes, kas stiprinās Tavu veselību, pašsajūtu un liks labāk izskatīties. Vislabākā nodarbība būs tā, kura Tev liksies aizraujoša! 

Atnāc 8.oktobrī uz vairāk nekā 40 fitnesa un aktīvās atpūtas klubiem, piedalies jebkurā nodarbībā BEZ MAKSAS un izvēlies, ar ko Tu nodarbosies šajā sezonā!

Esi aktīvs! Aktīvs cilvēks ir pilns dzīves spara, mērķtiecīgs un enerģisks. Aktīvs cilvēks mīl savu ķermeni un grib būt spēcīgs un vesels.

Vairāk informācija šeit. 

 

Nomet_riepu-63
Nomet_riepu-64
Nomet_riepu-77
Nomet_riepu-94
Nomet_riepu-110
Nomet_riepu-111
Nomet_riepu-129
Nomet_riepu-137
Nomet_riepu-145