21. gadsimta cilvēki ir aktīva dzīvesveida piekritēji, tāpēc viņiem ir svarīgi, lai ikkatrā vietā, kur atrodas ir iespēja apmeklēt sporta zāli. Vēlamies Jums parādīt 5 pasaules iedvesmojošākās sporta zāles, ko ir ierīkojušas viesnīcas saviem viesiem!

 

Kerry Hotel – Honkonga

„Kerry Hotel” atrodas Viktorijas ostas krastos, tā tika atvērta šī gada aprīlī. Viesnīcas ceturtajā stāvā atrodas viens no visplašākajiem pilsētas sporta centriem ar skatu uz ūdeni un neona lampiņām izgaismoto Honkongas panorāmu. Sporta zāle ir aprīkota ar visiem ierastajiem svara stieņiem, kardio trenažieriem, kā arī ir ierīkota vieta jogai un pilatēm ar skatu uz ostu. Bet pats īpašākais šajā sporta centrā ir 25 metrus garais, apsildāmais baseins, no kura ir redzama Victoria Harbor. Starp citu pie viesnīcas teritorijas pieskaitāma arī Tsim Sha Tsui promenāde, kuru var izmantot skriešanai.

Park Hyatt Tokyo – Tokija

Šī viesnīca nav tikai mājvieta slavenajam „Lost in Translation” kokteiļa bāram, kas ir pazīstams kā viens no labākajiem Ņujorkas bāriem, bet tajā ir arī iespaidīga sporta zāle 47. stāvā, no kura paveras skats uz horizontu. Tā ir neatkārtojama iespēja trenēties, izmantojot Life Fitness trenažierus, un vērot neaprakstāmi skaistu ainavu. Sporta zālē ir iespējams apmeklēt arī aerobikas, pilates, tai chi un jogas nodarbības.

The Siam Hotel – Bangkoka

Viesnīca atrodas īsa gājiena attālumā no Bangkokas Choa Phraya upes un neskatoties uz to, ka atrodas pilsētas centrā, „The Siam Hotel” atgādina relaksējošu Taizemes stila kūrortu. Sporta zālē ir nedaudz no visa – Life Fitness trenažieri, kuri novietoti ar skatu uz tuvējo klosteri, bet interesantākais – šajā viesnīcā ir Thai boksa rings. Ja vēlas izbaudīt mierīgāku fitnesu, tad ir pieejama joga, thai chi un privātie treniņi uz jumta terases. Ārpus viesnīcas ir 22 metru garš baseins netālu no upes.

Bulgari Hotel London – Londona

Šī viesnīca mazliet atšķiras no iepriekšminētajām, jo šeit treniņi liks pasvīst. Mazo grupu treniņos pielieto stumšanas, vilkšanas, lēkāšanas un daudzus citus vingrojumus. Ultramodernajā sporta zālē ir pieejamas dažādas nodarbības – sākot no pilatēm un TRX nodarbībām, beidzot ar boksu. Centrālais punkts gan ir 25 metrus lielais peldbaseins, starp citu, viesnīca piedāvā arī privātus peldēšanas treniņus.

The James New York Soho – Ņujorka

Viesnīca „The James New York Soho” atrodas Ņujorkas Soho rajona centrā. Tā ir izveidojusi fitnesa centru, fokusējoties ar dažādām labsajūtas programmām. No viesnīcas jumta paveras iespaidīgs skats, kuru var baudīt peldoties peldbaseinā (atrodas uz viesnīcas jumta), bet vasaras sezonā nodarboties ar jogu un meditāciju. 17. stāvā ir izvietota sporta zāle ar skatu uz Manhetenu, kurā ir izvietoti Life Fitness trenažieri.