Šī  gada 21. un 22. maijā aicinām piedalīties un apmeklēt vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām – Kuldīgu – tanī notiekošā nu jau leģendārā pasākuma – Velodienas 2011 ietvaros.


Šī pasākuma mērķis ir veicināt riteņbraukšanas kultūru un zaļo domāšanu Latvijā. Velodienas galvenie atbalstītāji un idejas autori ir Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Kuldīgas novada Dome un SIA “Velokurjers” kopā ar pasākuma patronu Sandiju Semjonovu.

 

Velodienai Kuldīgā izvēlēti 3 dažādu garumu īpaši ainaviski maršruti Kuldīgas – Ēdoles virzienā. Katrs pasākuma dalībnieks vienlaikus varēs izmēģināt jauno velomaršrutu sistēmu “Krustpunkti”, kas darbojas un veiksmīgi attīstās Nīderlandē, Beļģijā un Ziemeļvācijā.


Maršrutu garums ieteicamām distancēm ir no 18-45 kilometriem ar pieturas punktiem Kuldīgas un tās apkārtnes gleznainākajās vietās. Visi maršruti sākas un beidzas Kuldīgas Rātslaukumā pie Tūrisma Attīstības centra.

 

Īpaši jāatzīmē, ka Velodienas ietvaros norisinās lielākais Latvijas nakts velobrauciens, kas notiks jau trešo gadu, un solās būt īpaši atraktīvs. Tā garums šogad būs aptuveni 15 km garš un tas sāksies Kuldīgā un beigsies Īvandē. Pēc tam visiem, kuri sasniegs finišu Īvandē, tiks izsniegti Nakts velo akadēmijas sertifikāti par šī sarežģītā nakts pasākuma paveikšanu, kā arī norisināsies izklaides programma.

Kuldīgas Velodienā ik gadu kopumā piedalās vairāk nekā 2000 zaļi domājošu cilvēku, to vidū gan ministri un ārvalstu vēstnieki, gan arī citu visdažādāko profesiju pārstāvji, ģimenes un bērni – jau šobrīd Velodienai reģistrējušies aptuveni tūkstoš dalībnieku.

 

Tiekamies jau 2011. gada 21. maijā – Kuldīgas Rātslaukumā! Reģistrēšanās sākas plkst: 10.00, savukārt 12.00 notiek Velodienas atklāšana, pēc kuras tiks sākts velobrauciens. Vairāk informācijas, kā arī reģistrēties pasākumam jau savlaicīgi Jūs varat pasākuma mājaslapā http://www.velokuldiga.lv.


Jautājumu gadījumā lūdzu Jūs rakstīt uz info@velokurjers.lv vai zvanīt uz tālr. 22019368.

 

 

Mime-attachment