skrejceliņš

Kas noteikti būtu jāzina pirms trenažiera – skrejceliņa iegādes

Labākā skrejceliņa atrašana, kas atbilstu Jūsu maciņa iespējām, var būt gan patīkams, gan ļoti ietilpīgs darbiņš. Jums jāzina, ko Jūs meklējat, lai izdotos vislabākais skrejceliņa pirkums. Speciālistu veiktie pētījumi apliecina, ka cilvēki no skrejceliņa iegūst vairāk, nekā no jebkura cita fitnesa trenažiera vai ierīces, jo soļošana vai skriešana ir dabiska. Tātad Jūs sliecaties izmantot to ar katru treniņu arvien ilgāk un turpināt izmantot pašu aprīkojumu.

Skrejceliņa cena

Runājot par skrejceliņu cenām – Jūs saņemat to, par ko maksājat, taču lielākajai daļai no mums jebkāds skrejceliņš trenažieris būs nozīmīgs naudas ieguldījums. Ja Jūs trenažieri izvēlaties pēc tā cenas, Jums jābūt vēl uzmanīgākam, izvēloties labāko attiecīgajā cenu kategorijā. Šo trenažieru cenu kategorijas galvenokārt sadalās šādi:

– ekonomiskā cena ($500 to $1,500);

– vidējā cenu kategorija ($1,500 to $3,000);

– kvalitātes jeb PRO kategorija ($3,000 un uz augšu).

Bieži tirdzniecības vietās tiek piedāvātas nozīmīgas izpārdošanas un atlaides,kuras izmantojot, Jūs varat tikt pie kvalitatīva trenažiera – skrejceliņa par saprātīgu cenu.

Skrejceliņa trenažiera motors un tā jauda (zirgspēki)

Skrejceliņa trenažiera elektromotoram ir liela nozīme, jo tam ir jāveic grūtākais darbs trenažiera darbībā. Zirgspēku (ZS) dati var būt mulsinoši. Pozīcija, kurai Jums ir jāpievērš uzmanība, ir “continuous duty rating (nepārtrauktas noslodzes dati)” un meklējiet 1.5 līdz 2.5 ZS “nepārtrauktu noslodzi”. “Peak duty (augstākās pakāpes noslodzes)” dati ir mazāk nozīmīgi. “Treadmill duty (skrejceliņa noslodzes)” dati atrodas starp nepārtrauktās un augstākās pakāpes noslodzi. Meklējiet skrejceliņu trenažieru piedāvājumu ar garāko garantiju to motoriem – vismaz 1 gadu. Līdzstrāvas motori ir klusāki.

Skrejceliņa stabilitāte un kustības plūdums

Izmēģiniet trenažierus skrejceliņus pēc tam, kad būsiet uzvelkušigan treniņa apavus, gan sporta apģērbu. Nestabils un saraustīts skrejceliņa kustības plūdums nav pieļaujams. Fitnesa trenažiera rokturiem jābūt pietiekoši izturīgiem, lai Jūs atbalstītu, un tiem jāatrodas labā pozīcijā, lai tos varētu viegli aptvert un tie netraucētu roku kustībām. Joslai jābūt pietiekoši platai un pietiekoši garai, lai atbilstu Jūsu soļa garumam.

Skrejceliņa treniņu funkcijas

Garlaicība nogalina skrejceliņa treniņus, tāpēc izvēlieties skrejceliņa modeli, kuram ir visvairāk iepriekš iestatīto un iestatāmo treniņu programmu, lai varētu dažādot tempu un slīpumu. Slīpumu un ātrumu skrejceliņam vajadzētu varēt viegli pielāgot ar vadības pults palīdzību. Pulsa kontroles ierīce ir vēlama. Man nepieciešams ir pudeles turētājs un grāmatu statīvs. Dažus skrejceliņu trenažieru modeļus var savienot ar video vai audio atskaņotājiem, vai ar globālo tīmekli, lai iegūtu jaunus treniņus. Grāmatas, instrukcijas vai video var palīdzēt Jums iet pareizajā virzienā.

Troksnis un telpa

Skrejceliņam jāstrādā Jūsu dzīvesvietā. Cik tas ir skaļš? Ja Jūs plānojat skatīties TV vai klausīties mūziku, Jums to vajadzētu sadzirdēt pār skrejceliņa darbības troksni. Modelis, kas veikalā izskatījās maziņš, Jūsu brīvajā istabā var pārvērsties par ziloni. Pārbaudiet tā izmērus, kad tas ir slikts kopā vai nolikts glabāšanā un pārbaudiet, cik viegli to ir pārvietot.

Manuālie skrejceliņi pret motorizētajiem skrejceliņiem

Sakarā ar izmaksu atšķirībām, daudziem kārojas iegādāties manuālo skrejceliņu, motorizētā skrejceliņa vietā. Taču manuālajiem skrejceliņiem ir daudzi trūkumi, salīdzinājumā ar to motorizētajiem brāļiem. Bieži vien tos ir grūti iekustināt, neizmantojot galēju slīpumu, un sākot kustēties, slīpumu nomainīt vairs nevar. Zemā cena bieži vien arī nozīmē neizturīgāku konstrukciju.

Skrejceliņu izdevīgie pirkumi un alternatīvas

Ja Jūs nevarat atļauties jaunu skrejceliņu trenažieri, Jums ir pieejamas vairākas alternatīvas, kā atrast labu skrejceliņu par izdevīgu cenu. Tāpat arī pastāv dažādi veidi, kā izmantot kāda cita kvalitātes cenu kategorijas skrejceliņu. Aplūkojiet manus padomus par to, kā lietot labu skrejceliņu lētāk, vai pat par velti. Tāpat Jums jāizmēģina arī eliptiskie trenažieri. Tie piedāvā zemāka trieciena treniņus, vienlaicīgi  nodarbinot gan ķermeņa augšdaļu, gan apakšdaļu. Augstākās kvalitātes eliptiskie trenažieri ir līdzīgā cenā kā skrejceliņi par izdevīgu cenu, tādējādi Jūs iegūstat vairāk par mazāku cenu.

Saliekamie skrejceliņi pret nesaliekamajiem

Dažos pēdējos gados saliekamajiem modeļiem sniegti vērā ņemami dizaina uzlabojumi, tos padarot salīdzināmus ar stacionārajiem skrejceliņiem. Pārbaudiet stabilitāti, salikšanas sarežģītību, nestspēju un pārvietošanas vienkāršību.

 

Gfitness piedāvājumā ir skrejceliņi profesionālai lietošanai (fitnesa klubos, sporta zāles), kā arī skrejceliņi lietošanai mājas apstākļos.