Veselīga dzīvesveida diena Mežaparkā, 1.maijā – šis pasākums jau  ir kļuvis par tradīciju, kas liek cilvēkiem pievērsties dažādām sportiskām aktivitātēm. Šis pasākums notiks jau trešo gadu un katru gadu pulcē arvien vairāk cilvēkus, 2012.gadā šo pasākumu apmeklēja 25 000 cilvēku, kas ir tik pat cik Dziesmu svētkos. Bija iespējams izmēģināt 25 dažādas aktivitātes, šogad aktivitāšu skaits pieaudzis līdz 40. 1.maijs Mežaparkā būs ļoti sportiska diena, rīts sāksies ar Sportland rīkoto Sieviešu skrējienu, kam sekos aktivitātes visā Mežaparka teritorijā līdz pat vakaram. Visas dienas garumā būs iespējams vākt zīmogus uz īpašas kartītes, par katru aktivitāti kurā piedalīsies, saņems vienu zīmogu, sakrājot noteikti zīmogu skaitu iespējams piedalīties loterijā ar lielu un vērtību balvu fondu.

DSCN0686

Vienā vietā būs iespējams izmēģināt gan dažādus jau zināmus sporta veidus, gan pavisam jaunus un Latvijā maz zināmus, kā lakrosa, inline hokejs, kendo,  petanka un daudz citu. Kā viena no aktivitātēm būs TRX parks. Tas atradīsies blakus Mežaparka lielajai estrādei. Visas dienas garumā no 10:00 līdz 17:00 būs iespējams izmēģināt TRX piekares sistēmas brīvā dabā.

Sākot no 11:00 līdz 16:00 katru pusstundu labākie TRX treneri no Rīgas fitnesa klubiem – Atlētika, Veselības Fabrika, DCH Studija un Ķeizarmežs – vadīs treniņus.

12:30 un 13:30 īpašie treniņi bērniem un vecākiem.

Šī ir iespēja sajust, izbaudīt TRX piekares sistēmu, parunāt ar treneriem par TRX lietošanu, redzēt, cik viegli to izmantot brīvā dabā un, ka ikviens, pat bērns var veikt aizraujošus un efektīvus treniņus. Gaidāmi arī dažādi pārsteigumi.

Laipni aicināti visi!

TRX CoverA1_programma_karte