Ar TRX piekares sistēmu pazīstami ir daudzi, tā ir iekarojusi vairumu fitnesa klubu un savu popularitāti tikai palielina, tagad ir laiks fitnesa klubus iekarot arī TRX Rip Trainer.

Rip Trainer ir izcils produkts, un tie, kas vēl nav to pamēģinājuši, var brīnīties, kas ir tik īpašs, šajā metāla stienī, kam piestiprināta pretastības gumija?

Par funkcionālā treniņa priekšrocībām ir stāstīts un dzirdēts ļoti daudz tieši pēdējos gados visā fitnesa industrijā. Funkcionālo treniņu būtība ir uzlabot ikdienas aktivitātes, kā arī sasniegumus sportā, vienlaicīgi darboties trīs dažādās kustību plaknēs. Rip Trainer ne tikai ļauj darboties visās šajās plaknēs, bet arī palielina spēku muguras lejasdaļas un nostiprina vēderu.

Rip Trainer sniedz labu vispārēju ķermeņa treniņu un tas noteikti sniedz daudz lielāku izaicinājumu kā sākumā var likties. Tas var tikt izmantots dažādu fitnesa mērķu sasniegšanai, tai skaitā svara samazināšana, kardio fitness, līdzsvara uzlabošana, muskuļu tonusa uzlabošana un muskuļu veidošana. Kustības ietver lekšanu, pagriezienus, pietupienus, sitienus – principā visas kustības, kādas vien var iedomāties, vienlaicīgi nostiprinot muskuļus. Vingrojumi sākas ar pamatu tādi kā krūšu muskuļu treniņš, bicepsu vingrojumi, pietupieni un izklupieni, un līdz pat funkcionālām kustībām, kā hokeja metieni, sitieni un metieni pāri galvai. Brīdī, kad klienti ir apguvuši būtiskākos Rip Trainer vingrojumus, treniņus var papildināt ar citiem fitnesa aksesuāriem, kā piemēram BOSU līdzsvara bumba, kas radīs jau pavisam citas intensitātes treniņus, jautrību un izaicinājumu.

Trx_rt_ripstation_shot7_samuraistrike_087_v2-tiff-fv-flatten

Ir laiks TRX Rip Trainer ienākt arī fitnesa klubos Latvijā. Pavasarī gaidāmas arī Baltijā pirmās Rip Trainer apmācības, kur būs iespējams apgūt visu par šo funkcionālā treniņa rīku.

Apmācībām iespējams pieteikties jau tagad, to iespējams izdarīt aizpildot anketu šeit.