Kā atšķirt TRX viltojumu?

Visā pasaulē, strauji pieaugot funkcionālā treniņa un TRX produktu popularitātei, arī Latvijā sāk parādīties dažādi tā plaģiāti. Turklāt pārdevēji šos produktus nekautrējas saukt par oriģināliem, piedāvājot visneticamākos stāstus par iepirkumiem tieši no rūpnīcas ASV, kas, viņuprāt, attaisno ievērojami zemāku cenu. Protams, tas viss jau būtu skaisti, ja vien neoriģināla TRX lietošana nenodarītu kaitējumu jums pašam. Pirmkārt, tā ir produkta izturība/ilglaicība, ko drīzāk varētu saukt par produkta īslaicību. Proti, produkts virspusēji var izskatīties pietiekami labi, taču patiesībā jūs riskējat sevi savainot dēļ izmantotajiem nekvalitatīvajiem materiāliem un apstrādes un, kā zināms, karabīnes mēdz plīst, līmējuma vietas mēdz nākt vaļā utt. Tā visa rezultātā labākajā gadījumā būs jāvingro nemitīga stresa apstākļos, uztraucoties par to, vai tūlīt, tūlīt nesalauzīsiet, pirkstu, roku, kāju vai sprandu. Otrkārt, oriģinālais TRX ir jāiegādājas tikai vienreiz mūžā, kamēr pakaļdarinājumi mēdz izjukt pat pēc vienas lietošanas reizes…

Bet kā, lai atšķir oriģinālu no pakaļdarinājuma? Lūk, būs redzamākas atšķirības.

Cena

Cena jaunam TRX mājas vai TRX Rip komplektam ir vidēji 145 LVL. 225 LVL maksā TRX Force un TRX Pro komplekts. Neoriģinālie TRX produkti var maksāt pat 3 reizes lētāk.

Hologramma

Visbiežāk viltojumiem trūkst vai arī ir ļoti sliktas imitācijas hologramma. Oriģinālam tā atrodas uz rokturiem zem gumijas pārsega.

Iepakojums

Viltojums lielākoties būs iesaiņots zemas kvalitātes iepakojumā, piemēram, ar šķībiem vai nekvalitatīvi salīmētiem stūriem. Tāpat arī foto uz kastes būs nedabīgā krāsā.

 

 

Apdare

TRX pakaļdarinājumiem komplektā ietilps apšaubāmas kvalitātes soma/maiss produkta uzglabāšanai.

 

 

Smaka

Nevēlamies sacīt, ka oriģinālais TRX smaržo pēc ziediem, taču viltojumiem lielākoties ir asa un nepatīkama smaka, kas pavadīs katru treniņu.

Slēdzenes un materiāli

Zemas kvalitātes siksnas, karabīnes un āķi. Labākajā gadījumā karabīnes vienkārši slikti saslēgsies, taču viltojumiem tās bieži lūzt un siksnas plīst līmējumu vietās. Tas arī rada lielākās traumas. Turklāt, iegādājoties jebkuru no TRX produktiem, pievērs uzmanību detaļām – viltojumiem var pamanīt vizuālus defektus – šķībus griezumus, nekvalitatīvu līmējumu, šuves u.tml. Oriģinālam nav, kur piesieties 🙂

 

 

Ko par TRX piekari saka sertificētais TRX treneris Baltijas valstīs un DCH treneris Ralfs Upmanis: „Savu pirmo TRX piekares sistēmu iegādājos vēl laikā, kad funkcionālā vingrošana nebija ne tuvu popularitātes zenītam. Produkts godam kalpo vēl šodien un domāju, kalpos vēl ilgi. Laikā gaitā privātai lietošanai esmu iegādājies vairākus komplektus. Man patīk, ka TRX ar dažādiem sīkumiem, kas ļauj strādāt ātrāk, kvalitatīvāk un drošāk, regulāri uzlabo tā jau vienkāršo vingrošanas aprīkojumu. Nevienu brīdi neesmu nožēlojis ieguldījumu oriģinālajā TRX inventārā, jo skopais vienmēr maksā divreiz, vai pat vairāk. Kvalitāte, ko saņemu un produkta pievienotā vērtība – oriģināls mācību materiāls un piekļuve vingrojumu bibliotēkai – ir atmaksājusies arī manu klientu uzticībā un nu jau arī patiesā mīlestībā pret lielisku vingrošanas inventāru.”

 

Šobrīd Baltijas valstīs ir tikai viens uzņēmums – SIA „G Kolizejs” (www.gfitness.lv), kam pieder ekskluzīvas tiesības izplatīt TRX produktus. Sadarbojoties ar Gfitness oriģinālos TRX pārdod arī daži interneta veikali. Taču, ja neesi pārliecināts, vai kādā interneta vietnē iegādāsies īsto TRX, droši uzraksti mums uz info@gfitness.lv un pajautā.

Padoms vienkāršs! Esi uzmanīgs, jo ir pārdevēji, kas kopē TRX mājas lapas dizainu, attēlus un, maldinot klientus, piedāvā tiem zemas kvalitātes produktus.