Ar vien biežāk sporta klubi piedāvā iespēju apmeklēt mazo grupu treniņus, kas ir salīdzinoši jauna tendence fitnesa industrijā. Šie treniņi nodrošina iespēju nodarbināt personāltrenerus ne tikai sniedzot individuālos treniņus, bet arī vadot grupu nodarbības, kuras paredzētas 2 līdz 10 cilvēkiem. Šī pieeja ir ekonomiski izdevīgāka gan klientiem, gan sporta klubam – lai arī treniņa laikā ir vairāki cilvēki, MGT ļauj strādāt individuāli ar treneri, palielinot iespēju iegūt maksimāli labus treniņu rezultātus pēc iespējas ātrākā periodā, aizņemot nelielu treniņu vietu.

Lai izveidotu kvalitatīvas mazo grupu treniņu apmācības, ir jāpievērš uzmanība trīs savstarpēji saistītiem punktiem:

  • Treniņiem ir jābūt interesantiem, lai tie piesaistītu klientu uzmanību un to noturētu, tāpēc treneriem ir jābūt kreatīviem un katra MGT nodarbība ir jāveido atšķirīga.
  • Ir jābūt labai komunikācijai ar klientiem, pastāstot, kādi būs klienta ieguvumi, apmeklējot MGT.
  • Jāpievērš uzmanība aprīkojumam, ko izmantos treniņa laikā, un kurš ļaus veidot treniņus interesantus un aizraujošus.

 

Zviedrijā ir kāds lielisks piemērs, kas ir izpildījuši visus trīs nosacījumus, lai mazo grupu treniņi ļautu gūt panākumus – tie ir Sportsgym Scandinavia. Sportsgym savos sporta klubos lieliski veicina mazo grupu treniņu attīstību, piedāvājot kluba biedriem daudzpusīgus un motivējošus treniņus.

 

Mazliet vairāk par Sportsgym

Sportsgym ir viena no lielākajām sporta ķēdēm Zviedrijā – 22 sporta klubi visā Zviedrijā ar vairāk nekā 16000 klubu biedriem. Sportsgym Estešundā, Zviedrijas ziemeļos, ir lielākais sporta klubs Zviedrijā ar 2100 kvadrātmetru lielu treniņu vietu. Viņi piedāvā modernu un motivējošu treniņu vidi – viss balstās uz jautrību un pārsteidzošu pieredzi.

Sportsgym piedāvā plašu klāstu ar MGT vingrinājumiem un centrālie trenažieri šajos treniņos ir SYNRGY360 sistēma un Hammer Strenght HD Athletic rāmji un statīvi. Šis aprīkojums ļauj treniņus veidot kreatīvus un aizraujošus, radot klientos vēlmi atgriezties. Sporta klubs atklājis, ka vienā nedēļā notiek aptuveni 25 MGT nodarbības ar 12-18 cilvēkiem vienā nodarbībā, un visas vietas treniņos parasti ir rezervētas. Sportsgym auditoriju sastāda vīrieši un sievietes vecumā no 18 līdz 45 gadiem, kuri vēlas dzīvot veselīgu un aktīvu dzīvi.

„Mēs izvēlējāmies savā sporta klubā ieviest Hammer Strenght HD Athletic statīvus, jo tie piedāvā neierobežotas treniņu iespējas un ļauj radīt pilnīgu treniņu,” sacīja Tobias Karlsons, Sportsgym vadītājs.