2011.gada 1. maijā no plkst. 12.00 – 17.00 Mežaparkā notika “Veselības diena”, kuras gaitā visi aktīva dzīvesveida piekritēji piedalījās dažādās fitnesa un sporta nodarbībās, saņēma sporta profesionāļu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināja savus spēkus dažādos maratonos un sacensībās.

 

Pasākuma ietvaros t.s. “Zaļajā teātrī” notika Latvijas Veselības un fitnesa asociācijas organizētā Vasaras Fitnesa revolūcija. Revolūcija iesākās ar fitnesa kluba “Atlētika” aerobikas maratonu. Tālāk klātesošos uzlādēja pasaulē populārie Les Mills grupu nodarbību koncepti – BODYPUMP® un BODYCOMBAT®, ko prezentēja viens no vadošajiem Les Mills treneriem Skandināvijā Maikls Stīnhouvers (Michael Steenhouwer). Pēc šīm aktīvajām un izaicinošajām nodarbībām dalībnieki izstiepa nodarbinātos muskuļus ar Les Mills BODYBALANCE™. Starplaikos notika dažādi fitnesa klubu priekšnesumi un konkursi. Pasākumā bija pārstāvēti tādi Latvijas fitnesa klubi kā “CityFitness”, “Veselības fabrika”, “ Reaktors”, “Atlētika”, “ Mevi Gym”, “ F1” u.c.

 

Latvijas Veselības un Fitnesa asociācijas valdes priekšsēdētājs Gints Kuzņecovs: “Domāju, ka pasākums izdevās par visiem simts procentiem, neskatoties uz to, ka tika organizēts pirmo reizi. Esmu pārliecināts, ka mums izdevās pievērst vairāk cilvēku arī fitnesa klubu piedāvātajām fizisko aktivitāšu iespējām, un visi – gan dalībnieki, gan organizētāji saņēma bagātīgu enerģijas devu visai vasarai!”

 

Skaties pasākuma bildes galerijā